O NAS

Clicklease to dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z 40 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców w zakresie finansowania ruchomości i nieruchomości.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: Alior Leasing, Akf leasing, ARVAL, AVIS Lease, BNP Paribas, PKO Leasing, PEKAO Leasing,  BETAD Leasing, BREWE Leasing, BPS Leasing, mLeasing (dawniej BRE Leasing), BZWBK Leasing, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), ENERGO-UTECH SA, FGA Leasing, Getin Leasing, Grenke Leasing, Finserv, Idea Getin Leasing, IKB Leasing, Impuls Leasing, Internetowy Fundusz Leasingowy, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease (Futura Leasing), Millennium Leasing, ORIX, Pekao Leasing, Santander Leasing, Santander Multirent, SGB Leasing, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Siemens Finance, Stefczyk Leasing, VEHIS

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe.

 Co nas wyróżnia?

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Nasz zespół

Zespół

Natalia Chamielec

Doradca Klienta 518 483 093
natalia.chamielec@clicklease.pl
Zespół

Ewelina Warykiewicz

Dyrektor Oddziału 533 376 276
ewelina.warykiewicz@clicklease.pl
Zespół

Monika Dąbrowska

Doradca klienta 533 356 156
monika.dabrowska@clicklease.pl